پنج‌شنبه, 3 اسفند 1396

همایش ژئوماتیک


نمایشگاه


رشد و توسعه و پیشرفت چشمگیر علمی و فنی کشور در سال‌های اخیر، حرکت‌های مختلف را به وجود آورده است. یکی از عرصه‌های عمده این تحول که از روزگاران کهن پیوسته اندیشه افراد این مرز و بوم را به خود معطوف داشته عرضه سیستم اطلاعات مکانی و مدیریت داده‌ها و داده کاوی‌های مکانی در حوزه‌های زمینی و دریایی بوده‌است که منجر به تاسیس سازمانی به نام نقشه‌برداری کشور شده است و تحقیق و بررسی و تاسیس دانشکده و تربیت نیروی انسانی و بهره‌گیری از فنون و علوم جهانی در این راستا این سازمان را به حدی از بلوغ و توانایی ارتقا داده است که امروزه کلیه نیازهای مطالعاتی و عملیاتی کشور را پاسخگو است.
در مقایسه با افزایش کمی سازمان‌های نظامی، اداری، علمی، توجه به امور کیفی در سازمان نقشه‌برداری با همان سرعت و شتاب توسعة کشور تحقق یافته و می‌یابد.
گرچه دانش و توان بالای تجهیزاتی و نیروی انسانی سازمان، خود موضوعی برجسته و افتخارآمیز است ولی از بهره‌گیری از دانش صاحبنظران و علاقه‌مندان و اهالی تحقیق و پژوهش خود را بی‌نیاز ندانسته و با برگزاری نمایشگاه و همایش‌های علمی خود را در مسیر آخرین یافته‌های علمی و تکنولوژیکی وابسته به این صنعت قرار داده است که سابقه 18 دوره برگزاری همایش و نمایشگاه بین‌المللی تهیه نقشه و اطلاعات مکانیICMSI ) ( در داخل سازمان مبین چنین رویکردی است.
خوشبختانه در سال جدید نوزدهمین نمایشگاه و همایش بین‌المللی تهیه نقشه و اطلاعات مکانیICMSI 2012 ) ( را در خارج از فضای سازمان به‌منظور ارتباط گسترده‌تر با فعالان این صنعت در مرکز همایش بین‌المللی شهید بهشتی برگزار می‌کنیم.
این تلاش بزرگ اهداف مختلف و بالایی را دنبال می‌کند از آن جمله:
-    تعامل بخش علمی و بخش فنی و تولیدی با سرمایه گذاران
-    یافتن بازارهای منطقه‌ای و بین‌المللی و صدور خدمات و پشتیبانی و حمایت از بخش خصوصی در این حوزه
امید است پژوهشگران و صنعتگران و فعالین این حوزه با استفاده از فرصت ایجاد شده در این نمایشگاه و مطالب مطروحه در همایش ملی ژئوماتیک دست در دست همدیگر داده تا بیش از پیش زمینه‌های مساعدی برای عرضة توانمندی‌ها و خلق فرصت‌ها و حضور ارزشمند در صحنه بین‌المللی را به‌وجود آورند.

                                                                                                                                                                                                                                                                                               سازمان نقشه‌برداری کشور 
                                                  

اهداف و مقررات شرکت در نمایشگاه
جانمایی درنمایشگاه        
فرم حضور در نمایشگاه

تماس: 66071035-66071039
       
                                                                               


DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8